Iğdır Valisi Ercan Turan, noter huzurunda çekilen kura ile Iğdır’a ataması yapılan sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.Valimiz Turan, 3-4 Nisan 2024 tarihlerinde Sağlık Bakanlığı tarafından noter huzurunda gerçekleştirilen sürekli işçi alımı kurası sonucu Iğdır'a atanan personel ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.Personel ile tanışan Vali Ercan Turan, yeni işlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledi.İBRAHİM SAVAN
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 05 Haziran 2024 - 08:17
Vali Turan Iğdır'a yeni atanan sağlık personelleriyle bir araya geldi
Iğdır Valisi Ercan Turan, noter huzurunda çekilen kura ile Iğdır’a ataması yapılan sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi.
Iğdır Haberleri
05 Haziran 2024 - 08:17
İlginizi Çekebilir