DSİ Bölge Müdürü Serdar Kotan Iğdır’da yapılan çalışmaları yerinde inceledi.DSİ Bölge Müdürü Serdar Kotan, Bölge Müdür Yardımcıları Can Aslanoğlu, Tekin Kabul, ilgili Şube Müdürleri ve teknik personelleri ile Iğdır İl Merkezi, Tuzluca, Karakoyunlu ve Aralık İlçeleri ile Halfeli, Melekli, Hoşhaber beldeleri ve bunlara bağlı 70 köy yerleşim yerinin 2050 yılına kadar içme suyu ihtiyacını sağlayacak olan Ünlendi Barajı ve Tuzluca İlçe Merkezi 2. Kısım Taşkın Kontrol tesisinde incelemelerde bulundu.HATUN TOKA
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 05 Haziran 2024 - 08:10
DSİ Bölge Müdürü Kotan Iğdır'da yapılan çalışmaları yerinde inceledi
DSİ Bölge Müdürü Serdar Kotan Iğdır’da yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Iğdır Haberleri
05 Haziran 2024 - 08:10
İlginizi Çekebilir