Düzce'de Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde bulunan sevgi evlerinde kalan çocuklara eğlence düzenlendi. Çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı.Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan Bahçeşehir Gençlik Merkezi, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan sevgi evlerinde kalan çocuklara piknik düzenlendi. Gölyaka Kültür Park'ta gerçekleşen etkinlikte sevgi evlerinde kalan çocuklara özel çeşitli oyunlar oynandı. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen piknikte çocuklar keyifli anlar yaşayarak unutulmaz bir gün geçirdi. İHA
Türkiye
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 10:09
Sevgi evlerinde kalan çocuklara eğlence düzenlendi
Düzce'de Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde bulunan sevgi evlerinde kalan çocuklara eğlence düzenlendi. Çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı.
Türkiye
07 Haziran 2024 - 10:09