Dr. Nevruz Erez Iğdır Devlet Hastanesinde ‘Diyetisyenler Günü’ kutlandı.Diyetisyenler Günü sebebiyle, Dr. Nevruz Erez Iğdır Devlet Hastanesinde anlamlı bir kutlama gerçekleştirildi. Iğdır Devlet Hastanesi Başhekimi Tuğrul Sarican ve idari yönetim ekibi, hastanede görev yapan diyetisyenlerle bir araya gelerek bu özel günlerini kutladılar.Diyetisyenlerin Önemi VurgulandıKutlama etkinliğinde konuşan Başhekim Tuğrul Sarican, diyetisyenlerin toplum sağlığının korunmasındaki rolüne dikkat çekti. Sarican, "Daha sağlıklı nesiller yetiştirmek adına, toplumun doğru beslenmeye yönlendirilmesi için özveriyle çalışan tüm değerli diyetisyenlerimizin, Diyetisyenler Günü’nü kutluyorum. İyi ki varsınız." dedi.İBRAHİM SAVAN
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 10:08
Iğdır Devlet Hastanesinde Diyetisyenler Günü Kutlandı
Dr. Nevruz Erez Iğdır Devlet Hastanesinde ‘Diyetisyenler Günü’ kutlandı.
Iğdır Haberleri
07 Haziran 2024 - 10:08
İlginizi Çekebilir