Iğdır İl Millî Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Aziz Gün, düzenlenen törenle görevi Servet Canlı’dan devraldı.Yaptığı hizmetlerden dolayı Servet Canlı’ya teşekkür eden Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün; “Kıymetli öğretmenlerimiz, okul ve kurum yöneticilerimiz, il ve ilçe yöneticilerimiz ile birlikte Valimiz Sn. Ercan Turan’ın riyasetinde Iğdır’ımızın eğitimi için çalışacağız” dedi.HATUN TOKA
Son Dakika
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 00:17
Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğünde devir teslim
Iğdır İl Millî Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Aziz Gün, düzenlenen törenle görevi Servet Canlı’dan devraldı.
Son Dakika
01 Haziran 2024 - 00:17
İlginizi Çekebilir