Alagöz Holding Iğdır Spor Pazar günü oynayacağı 1461 Trabzon Spor maçı hazırlıklarını tamamladı.Alagöz Holding Iğdır Spor, 2 Haziran Pazar günü Sivas 4 Eylül Stadı'nda 1461 Trabzon Spor ile oynayacağı play-off final mücadelesi için hazırlıklarını yaptıkları son antrenmanla tamamladı.Son antrenmana sürpriz ziyaretIğdır Valisi Ercan Turan, İl Jandarma Komutanı Nihat Özkök ve Emniyet Müdürü Erden Sakarya, antrenmanımızı ziyaret ederek final maçı öncesi futbolcularımıza ve teknik heyetimize tatlı ikramında bulunup, başarı dileklerinde bulundular.Pazar günü Sivas’ta karşılaşacağı 1461 Trabzon FK maçı için başarılar dileyen Vali Turan, “Şampiyonluk gururunu bizlere yaşatın. Bu şehir sizi yüreğiyle destekliyor, sizler de yüreğinizle oynayın. Size güveniyoruz” dedi.Teknik heyet ve futbolcularla bir süre sohbet eden Valimiz Turan, futbolculardan şampiyonluk sözü aldı.İBRAHİM SAVAN
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 00:14
Iğdır Spor Final maçı hazırlıklarını tamamladı
Alagöz Holding Iğdır Spor Pazar günü oynayacağı 1461 Trabzon Spor maçı hazırlıklarını tamamladı.
Iğdır Haberleri
01 Haziran 2024 - 00:14
İlginizi Çekebilir