Daha güvenilir ve sağlıklı sokaklar için, Iğdır'da kuduz aşısı çalışmaları başlatıldı.Iğdır İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ekipleri ve Iğdır Belediyesi Veteriner hizmetlerine bağlı Geçici Rehabilitasyon Merkezi personelleriyle, Iğdır genelinde kuduz aşısı çalışmaları gerçekleştirdi.Yapılan çalışmalar kapsamında, sokak hayvanlarına kuduz aşısı yapılarak halk sağlığı korunması hedefleniyor. Aşılama çalışmalarına vatandaşlarımızın da katkı sağlayarak evcil hayvanlarının aşılarını düzenli olarak yaptırmaları gerekmektedir. Başlatılan bu kampanya ile Iğdır'da güvenli ve sağlıklı bir çevre oluşturulması amaçlanıyor.İBRAHİM SAVAN
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 00:09
Iğdır'da kuduz aşısı çalışmaları başlatıldı
Daha güvenilir ve sağlıklı sokaklar için, Iğdır'da kuduz aşısı çalışmaları başlatıldı.
Iğdır Haberleri
01 Haziran 2024 - 00:09
İlginizi Çekebilir