Judo branşında Türkiye ikincisi olan Melisa Kaynar, Gençlik ve Spor İl Müdürü ve Antrenörü ile beraber Iğdır Valisi Ercan Turan’ı ziyaret etti.Judo branşı Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 70 kiloda Türkiye ikincisi olan Melisa Kaynar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Recai Şahin ve antrenör Yasemin Derinçay Iğdır Valisi Ercan Turan’ı makamında ziyaret etti.Vali Turan, Türkiye Şampiyonasında dereceye girerek 15-16 Haziran 2024 tarihinde Romanya’da yapılacak Yıldızlar Balkan Şampiyonası’nda yarışmaya hak kazanan sporcumuz Melisa Kaynar’a başarılar diledi.HATUN TOKA
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 01 Haziran 2024 - 00:06
Judocu Melisa Kaynar'dan Vali Turan'a ziyaret
Judo branşında Türkiye ikincisi olan Melisa Kaynar, Gençlik ve Spor İl Müdürü ve Antrenörü ile beraber Vali Ercan Turan’ı ziyaret etti.
Iğdır Haberleri
01 Haziran 2024 - 00:06
İlginizi Çekebilir