Iğdır Valisi Ercan Turan, TÜGVA Iğdır İl Temsilciliğini ziyaret etti.Çocukları kitapla buluşturarak, okuma alışkanlığına teşvik etmek amacıyla düzenlenen Kitap Kurdu Yarışması'nda görev alan öğretmen ve gönüllüler ile bir araya gelen Vali Turan, kendileriyle bir süre sohbet etti.Ortaokul öğrencilerine yönelik düzenlenen yarışma hakkında bilgi alan Iğdır Valisi Ercan Turan, çalışmalarda ve projelerde emeği geçenlere teşekkür etti.
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 09:20
Vali Ercan Turan'dan TÜGVA'ya ziyaret
Iğdır Valisi Ercan Turan, TÜGVA Iğdır İl Temsilciliğini ziyaret etti.
Iğdır Haberleri
06 Haziran 2024 - 09:20
İlginizi Çekebilir