Iğdır’ın Tuzluca ilçesinde19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı.19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Tuzluca YİBO spor salonunda Tuzluca İlçe Kaymakamı Birkan Tatlısöz, Kurum amirleri ve vatandaşların katılımıyla coşkuyla kutlandı.Kutlama programına öğrencilerin folklor gösterisi spor etkinlikleri renk kattı. Törenin sonunda spor etkinliklerinde dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi.HATUN TOKA
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 08:14
Tuzluca'da 19 Mayıs Kutlamaları
Iğdır’ın Tuzluca ilçesinde19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı.
Iğdır Haberleri
20 Mayıs 2024 - 08:14
İlginizi Çekebilir