Iğdır İl Özel İdaresinin başlatmış olduğu “Köylerimiz Güzelleşiyor” projesi kapsamında Kazancı köyünde çalışmalarına devam ediyor.Iğdır İl Özel İdaresi tarafından başlatılan “Köylerimiz Güzelleşiyor” proje kapsamında vatandaşların yaşam standartları üst düzeyde tutulması ve köylerimizin daha yaşanabilir hale getirilmesi için genel çevre temizliği ve güzelleştirme çalışmaları yapılıyor. "Köylerimiz güzelleşiyor" projesi kapsamında yapılan faaliyetlerin genişletilmesi ve geliştirilmesine yönelik bazı istişareler yapılmış olup köylerimizde özellikle yaşlı, hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşların talebe bakılmaksızın ev ve bahçe gibi mekânlarında küçük çaplı bakım ve onarımların yapılması planlanıyor. HATUN TOKA
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 23 Mayıs 2024 - 11:04
"Köylerimiz Güzelleşiyor" projesiyle Kazancı köyü güzelleşiyor
Iğdır İl Özel İdaresinin başlatmış olduğu “Köylerimiz Güzelleşiyor” projesi kapsamında Kazancı köyünde çalışmalarına devam ediyor.
Iğdır Haberleri
23 Mayıs 2024 - 11:04
İlginizi Çekebilir