Iğdır İl Özel İdaresinin başlatmış olduğu “Köylerimiz Güzelleşiyor” projesi kapsamında Gülpınar köylerinde çalışmalarına devam ediyor.Iğdır İl Özel İdaresi tarafından başlatılan “Köylerimiz Güzelleşiyor” proje kapsamında vatandaşların yaşam standartları üst düzeyde tutulması ve köylerimizin daha yaşanabilir hale getirilmesi için genel çevre temizliği ve güzelleştirme çalışmaları yapılıyor. "Köylerimiz güzelleşiyor" projesi kapsamında yapılan faaliyetlerin genişletilmesi ve geliştirilmesine yönelik bazı istişareler yapılmış olup köylerimizde özellikle yaşlı, hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşların talebe bakılmaksızın ev ve bahçe gibi mekânlarında küçük çaplı bakım ve onarımların yapılması planlanıyor.İBRAHİM SAVAN
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 04 Haziran 2024 - 14:50
"Köylerimiz Güzelleşiyor" projesiyle Gülpınar köyü güzelleşiyor
Iğdır İl Özel İdaresinin başlatmış olduğu “Köylerimiz Güzelleşiyor” projesi kapsamında Gülpınar köylerinde çalışmalarına devam ediyor.
Iğdır Haberleri
04 Haziran 2024 - 14:50
İlginizi Çekebilir