Iğdır İl Özel İdaresi bünyesinde kurulan 25 kişilik ekip, İl merkezine bağlı Enginalan köyünde genel çevre temizliği ve boya çalışmalarına devam ediyor.Iğdır İl Özel İdaresinde "Köylerimiz Güzelleşiyor" projesi kapsamında köylerdeki çöplerin temizlenmesi, çevre düzenlemesi, köy meydanlarında bulunan duvarların boyanması ve köy konaklarının onarılması gibi çalışmalar yürütüyor.İBRAHİM SAVAN
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 22 Mayıs 2024 - 09:04
Köylerimiz Güzelleşiyor projesi Enginalan'ı güzelleştiriyor
Iğdır İl Özel İdaresi bünyesinde kurulan 25 kişilik ekip, İl merkezine bağlı Enginalan köyünde genel çevre temizliği ve boya çalışmalarına devam ediyor.
Iğdır Haberleri
22 Mayıs 2024 - 09:04
İlginizi Çekebilir