Mardin'in Artuklu ilçesinde eline demir korkuluk saplanan çocuk itfaiye ekiplerince kurtarıldı.Edinilen bilgiye göre, 13 Mart Mahallesi Kasımıye İlköğretim Okulu bahçesinde kız çocuğunun eli korkuluğa saplandı. Durumun 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık, itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri, sağlık ekipleri eşliğinde spiral ile şiş parçasını keserek çocuğu kurtardılar. Yaralı çocuk daha sonra ambulans ile Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. İHA
Türkiye
Yayınlanma: 28 Mayıs 2024 - 13:53
Koluna, demir korkuluk saplanan çocuğu, itfaiye ekipleri kurtardı
Mardin'in Artuklu ilçesinde eline demir korkuluk saplanan çocuk itfaiye ekiplerince kurtarıldı.
Türkiye
28 Mayıs 2024 - 13:53
İlginizi Çekebilir