Kars'ta sağanak yağmur kısa sürede cadde ve sokakları göle çevirdi.Meteorolojinin sağanak uyarısında bulunduğu Kars'ta yağışlı hava hayatı olumsuz etkiledi. Kentte akşam saatlerinde etkili olan yağmur cadde ve sokakları göle çevirirken, çok sayıda ev ve iş yerinin bodrumuna su doldu. Faikbey Caddesi'nde araçlar sular içerisinde ilerlemekte zorlandı.Kentte yağışlı hava etkisini sürdürüyor. İHA
Bölgesel
Yayınlanma: 27 Mayıs 2024 - 11:16
Kars'ta sağanak yağmur, sokakları göle çevirdi
Kars'ta sağanak yağmur kısa sürede cadde ve sokakları göle çevirdi.
Bölgesel
27 Mayıs 2024 - 11:16
İlginizi Çekebilir