Ağrı'da, jandarma personelleri sokak hayvanlarını besledi.Ağrı Valiliği İl Jandarma Komutanlığı, Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Timleri sokak hayvanlarını korumak ve beslemek amacıyla çalışmalar yapıyor. Bu doğrultuda çalışmalarına merkeze bağlı Çukurçayır köyünde devam eden ekipler, sokak hayvanlarına yem vererek besledi. İHA
Bölgesel
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 12:56
Jandarmadan, örnek davranış
Ağrı'da, jandarma personelleri sokak hayvanlarını besledi.
Bölgesel
20 Mayıs 2024 - 12:56
İlginizi Çekebilir