Iğdırlı öğrenciler Türkiye 51.’liğinden Türkiye 5.’liğine yükseldi.24-26 Mayıs 2024 tarihleri arasında TAZOF tarafından düzenlenen ve Rize'de gerçekleştirilen 6. Türkiye Akıl ve Zekâ Oyunları Turnuvasına 80 Şehir ve 780 öğrenci katılım sağladı.İlimizi temsil eden 10 öğrenciden 9'u Tuzluca ilçesinden 1'i de Iğdır İmam Hatip Ortaokulundan yarışmaya katılmıştır.Iğdır İlimizi gururla temsil ederek güzel bir tablo ve sıralamaya ulaştıran öğrencilerimiz ve öğrencilerimiz üzerinde çok büyük emeği olan, işini layıkıyla yapan eğitmenlerimiz Çağlar Küçükaras ( Tuzluca Gençlik Merkezi 7 öğrenci), Bahar Tan ( Iğdır İmam Hatip Ortaokulu 1 öğrenci), Yıldırım Abay (Tuzluca Namık Kemal İlkokulu 2 öğrenci) ve turnuva sürecinde öğrencilere eşlik eden Hümeyra Dağlı ilimiz adına büyük emek harcamıştır.HATUN TOKA
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 11:05
Iğdırlı öğrencilerden büyük başarı
Iğdırlı öğrenciler Türkiye 51.’liğinden Türkiye 5.’liğine yükseldi.
Iğdır Haberleri
06 Haziran 2024 - 11:05
İlginizi Çekebilir