Alagöz Holding Iğdır Spor Pazartesi günü deplasmanda oynayacağı Kastamonu Spor maçı hazırlıklarını tamamladı.Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig play-of yarı final rövanş maçında Alagöz Holding Iğdır Spor ile GMG Kastamonu Spor Kastamonu’da kozlarını paylaşacak.Iğdır Spor hedefe kilitlendiİlk maçı kendi seyircisi önünde 2-1 kazanan Alagöz Holding Iğdır Spor deplasmanda da bu galip gelerek adını finale yazdırmayı hedefliyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig play-off maçları 27 Mayıs Pazartesi günü Saat 15:30’da Beyaz Grupta Van Spor – 1461 Trabzon Spor, Kırmızı Grupta ise Alagöz Holding Iğdır Spor – GMG Kastamonu Spor karşılaşmalarına sahne olacak.İlk MaçlarAlagöz Holding Iğdır Spor 2-1 GMG Kastamonu Spor1461 Trabzon Spor 2-0 Van SporMaçlar bu skorlarla sonuçlanmıştı, final maçı ise tarafsız sahada tek maç olacak.İBRAHİM SAVAN
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 26 Mayıs 2024 - 00:16
Iğdır Spor, Kastamonu maçına hazır
Alagöz Holding Iğdır Spor Pazartesi günü deplasmanda oynayacağı Kastamonu Spor maçı hazırlıklarını tamamladı.
Iğdır Haberleri
26 Mayıs 2024 - 00:16
İlginizi Çekebilir