Iğdır Müftülüğünde ‘Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş’ tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.Iğdır Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Iğdır Şubesi tarafından 2024 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu kapsamında din görevlilerinin katılımıyla tanıtım ve istişare toplantısı gerçekleştirildi.Iğdır İl Müftüsü Zahit Demirel; “Kurbanını Paylaş, Kardeşinle Yakınlaş” temasıyla vekaletle kurban organizasyonu çalışmalarımız başladı. Diyanet İşleri Başkanlığımız ile Türkiye Diyanet Vakfımızın birlikte yürüttüğü ‘Vekaletle Kurban Kesim Organizasyonu’ 30 yılından bu yana aralıksız şekilde büyük bir hassasiyetle düzenlenmektedir. Milletimizin teveccühüne mazhar olan organizasyonun tanıtılmasında özverili bir şekilde gayret gösteren herkese canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.İBRAHİM SAVAN
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 08:26
Iğdır Müftülüğünde 'Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş' tanıtım toplantısı
Iğdır Müftülüğünde ‘Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş’ tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Iğdır Haberleri
06 Haziran 2024 - 08:26
İlginizi Çekebilir