Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi Resim Alanında öğrenim gören öğrencilerin yıl boyunca hazırladığı görsel sanat çalışmalarının sergilendiği yılsonu resim sergisi açıldı.Öğrencilerin birbirinden renkli çalışmalarını tuvallere aktararak ölümsüzleştirdiği sergi, büyük beğeni topladı. Sergide, öğrencilerin yıl boyunca ortaya koydukları hünerler gözler önüne serildi. Hem öğrenciler hem de vatandaşlar, sergiyi ilgiyle gezdi ve eserleri takdir etti. Açılış törenine Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Alanı öğrencileri de klasik müzik melodileri ile katkıda bulunarak, sergiye renk katarak katılımcılara keyifli anlar yaşattı.Öğrencilerin sanat yeteneklerini sergilemesine imkan tanıyan etkinlik, sanatseverlerin ilgisini çekerken Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.HATUN TOKA
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 06 Haziran 2024 - 08:11
Iğdır Güzel Sanatlar Lisesinden yılsonu sergisi
Iğdır Güzel Sanatlar Lisesi Resim Alanında öğrenim gören öğrencilerin yıl boyunca hazırladığı görsel sanat çalışmalarının sergilendiği yılsonu resim sergisi açıldı.
Iğdır Haberleri
06 Haziran 2024 - 08:11
İlginizi Çekebilir