Iğdır'da yağan yağmurların ardından yonca hasadı devam ediyor.
Iğdır'da geçtiğimiz günlerde yaşanan kuraklık sonrası çiftçiler uzun bir süre tarlalarını sulamakta sıkıntı yaşamıştı. Ardından başlayan ve uzun bir süre yoğun bir şekilde devam eden yağmurlar Iğdırlı çiftçinin yarasına derman oldu.
Yağmurların durmasının ardından biçime yazır olan yonca tarlalarının hasadı yapılmaya başlandı. Iğdır'da hasat edilen yoncalar balya yapılarak bölge hayvancısının yem ihtiyacını sağlıyor
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 19:05
Iğdır'da yonca hasadı devam ediyor
Iğdır'da yağan yağmurların ardından yonca hasadı devam ediyor.
Iğdır Haberleri
02 Haziran 2024 - 19:05
İlginizi Çekebilir