Iğdır İl Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenciler tarafından yılsonu kapanış etkinliği düzenlendi.Iğdır Vali Yardımcısı Akın Oruç ve İl Müftüsü Zahit Demirel'in katıldığı etkinlikte, öğrenciler ellerinde Türk ve Filistin bayrağı taşıdı.Kazım Karabekir Spor Salonu'nda düzenlenen etkinlik, Gazze'ye ithafen minik öğrencilerin okudukları Aksa Marşı ile sona erdi.İBRAHİM SAVAN
Son Dakika
Yayınlanma: 30 Mayıs 2024 - 00:14
Iğdır'da Kur'an kurslarında kapanış etkinliği
Iğdır İl Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş Kur’an kurslarında eğitim gören öğrenciler tarafından yılsonu kapanış etkinliği düzenlendi.
Son Dakika
30 Mayıs 2024 - 00:14
İlginizi Çekebilir