Iğdır Taşlıca İlkokulu 2. Geleneksel Resim Sergisi'nde öğrenciler tarafından yıl boyunca yapılan resimler sergilendi.Dünyaca ünlü ressamların ve Cumhuriyetimizin 100. yılına özel Cumhuriyet Dönemi ressamlarının eserlerinin sergilendiği programda, öğrenciler ressam ve tabloların canlandırmasını yaptı.Taşlıca İlkokulundaki serginin açılığını Iğdır Vali Yardımcısı Abdulkadir Şahin yaptı.HATUN TOKA
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 08:18
Iğdır'da İlkokulu öğrencileri ünlü ressamları canlandırdı
Iğdır Taşlıca İlkokulu 2. Geleneksel Resim Sergisi'nde öğrenciler tarafından yıl boyunca yapılan resimler sergilendi.
Iğdır Haberleri
07 Haziran 2024 - 08:18
İlginizi Çekebilir