Iğdır Belediyesinde atık su projesi değerlendirme toplantısı yapıldı.Iğdır Atık Su Projesinin değerlendirilmesi için Avrupa Birliği Delegasyonu, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve müşavir firmanın katılımıyla Iğdır Belediyesinde toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda kusurlar ve eksiklikler tespit edilerek genel bir değerlendirme yapıldı. Ayrıca tesis ziyaret edilerek yerinde incelemelerde bulunuldu.İBRAHİM SAVAN
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 05 Haziran 2024 - 09:52
Iğdır'da atık su projesi değerlendirme toplantısı
Iğdır Belediyesinde atık su projesi değerlendirme toplantısı yapıldı.
Iğdır Haberleri
05 Haziran 2024 - 09:52
İlginizi Çekebilir