Iğdır Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri havaların ısınmasıyla beraber kent genelinde ilaçlama çalışması yaptı.Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri sivrisinek, uçkun, larva ve haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarına devam ediyor. Bu çerçevede ekipler sürekli yaptıkları ilaçlama çalışmalarına havanın ısınmasıyla hız verdi. Ağaçların çok olduğu ilde halkın daha sağlıklı ve rahat ortamda yaşaması için bu alanların devamlı ilaçlanması yapılacağı belirtildi.İBRAHİM SAVAN
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 03 Haziran 2024 - 13:57
Iğdır Belediyesi ilaçlama çalışmalarına devam ediyor
Iğdır Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri havaların ısınmasıyla beraber kent genelinde ilaçlama çalışması yaptı.
Iğdır Haberleri
03 Haziran 2024 - 13:57
İlginizi Çekebilir