Iğdır'ın Aralık İlçesine bağlı Gödekli İmam Hatip Orta Okulu Bocce şampiyonasında Türkiye Şampiyonu oldu.
03-08 Haziran 2024 tarihleri arasında Aydın ilinde düzenlenen Okul Sporları Bocce Türkiye Şampiyonasında Yıldız Erkekler kategorisinde Iğdır'ı temsil eden Gödekli İmam Hatip Orta Okulu Türkiye Şampiyonu oldu.
Iğdır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri müdürü Savaş Kaya; "Iğdır'a bu gururu yaşatan Gödekli İmam Hatip Orta Okulu öğrencilerini ve beden eğitimi öğretmenimizi tebrik ederiz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 08 Haziran 2024 - 15:38
Gödekli Ortaokulu Türkiye Şampiyonu oldu
Iğdır'ın Aralık İlçesine bağlı Gödekli İmam Hatip Orta Okulu Bocce şampiyonasında Türkiye Şampiyonu oldu.
Iğdır Haberleri
08 Haziran 2024 - 15:38
İlginizi Çekebilir