Düzce Sağlık Müdürlüğü tarafından eğitim kurumlarında diş sağlığı tarama faaliyetleri devam ediyor.Düzce İl Sağlık Müdürlüğü, il genelinde diş sağlığı ve tarama faaliyetlerini aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Vatandaşların diş sağlığına önem veren Sağlık Müdürlüğü son olarak Çilimli Kaymakamlığı'nın da destekleri ile ilçede Diş Sağlığı ve Tarama etkinliği gerçekleştirdi. Vatandaşlara bilgilendirmelerde bulunan Müdürlük çalışanları, ayrıca tarama etkinliği de düzenleyerek dişlerinde problem olanlara gerekli yönlendirmeleri de gerçekleştirdi. İHA
Sağlık
Yayınlanma: 05 Haziran 2024 - 12:12
Eğitim kurumlarında diş sağlığı tarama faaliyetleri devam ediyor
Düzce Sağlık Müdürlüğü tarafından eğitim kurumlarında diş sağlığı tarama faaliyetleri devam ediyor.
Sağlık
05 Haziran 2024 - 12:12