Trendyol Süper Lig'in 37. haftasında oynanan Galatasaray ile Fenerbahçe derbisinin ardından Vanlı taraftarlar sevinç gösterisinde bulundu.Süper Lig'in 37. haftasında Galatasaray ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Van'da da heyecanla takip edilen derbinin bitiş düdüğüyle taraftarlar kendilerini sokağa attı. Fenerbahçe'nin 1-0 üstünlüğüyle sona eren maçın ardından sevinç gösterisi yapan sarı-lacivertli taraftarlar, takımlarının galibiyetini kutladı. İHA
Bölgesel
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 10:55
Derbi sonrası, Vanlı taraftarlar sevinç gösterisinde bulundu
Trendyol Süper Lig'in 37. haftasında oynanan Galatasaray ile Fenerbahçe derbisinin ardından Vanlı taraftarlar sevinç gösterisinde bulundu.
Bölgesel
20 Mayıs 2024 - 10:55
İlginizi Çekebilir