Elazığ'da tarihi Harput Mahallesi'nde bulunan Ahmet Bey Camii'nin avlusuna giren yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak doğaya bırakıldı.Olay, merkeze bağlı tarihi Harput Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 500 yılık Ahmet Bey Camii'nin imamı, avluda bulunan oturma bankında bir yılan fark edince, durumu Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri, oturma bankında bulunan yılanı yakaladı. Bir kutunun içerisine koyulan yılan, mahalleye uzak bir alanda yeniden doğaya bırakıldı. İHA
Türkiye
Yayınlanma: 02 Haziran 2024 - 10:11
Cami avlusuna giren yılan, yakalanarak doğaya bırakıldı
Elazığ'da tarihi Harput Mahallesi'nde bulunan Ahmet Bey Camii'nin avlusuna giren yılan, itfaiye ekipleri tarafından yakalanarak doğaya bırakıldı.
Türkiye
02 Haziran 2024 - 10:11