Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından ilçeye kazandırılan ve Talas'ın vazgeçilmezleri arasına giren 'Antika Pazarı' kendi gününde ve kendi yerinde antika eser meraklılarını ağırlamaya hazırlanıyor.Kurulduğu günden bu yana gerek şehir içinden gerekse şehir dışından çok sayıda antika sever ile koleksiyonerin buluştuğu pazar, bu hafta sonu da yine renkli görüntülere sahne olacak. Antika Pazarı, 9 Haziran Pazar günü her yaştan insanı misafir edecek.'Harman Meydanında Tarihe Yolculuk' sloganıyla her ayın ikinci pazar günü kurulan pazarda, birbirinden kıymetli antika ürünler, alıcısıyla buluşacak. İHA
Türkiye
Yayınlanma: 07 Haziran 2024 - 16:54
Antika Pazarı, 9 Haziran Pazar günü her yaştan insanı misafir edecek
Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın tarafından ilçeye kazandırılan ve Talas'ın vazgeçilmezleri arasına giren 'Antika Pazarı' kendi gününde ve kendi yerinde antika eser meraklılarını ağırlamaya hazırlanıyor.
Türkiye
07 Haziran 2024 - 16:54