Iğdır 75. Yıl Anaokulu öğrencileri Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın kız yurdunu ziyaret etti.Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü'nde bulunan Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın kız yurdunu gezen miniklere Aybüke öğretmen hakkında bilgiler verildi.Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Kız Yurdu Müdürü Erol Bayat; “Aybüke öğretmenimizin bu vatan İçin ne kadar kutsal bir görev yaptığını anlattık. Daha sonra çocuklarımıza dondurma ikram ettik.Ziyaretimize gelen 75. Yıl Anaokulu Okul Müdürü Erdinç Beye, öğretmenlerimize ve minik öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.İnşallah her bir evladımız, çocuğumuz, Aybüke öğretmenimiz gibi vatanını milletini bayrağını seven birer yiğit olurlar. Şehitler ölmez vatan bölünmez” dedi.HATUN TOKA
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 00:05
Anaokulu öğrencilerinden Şenay Aybüke Yalçın kız yurduna ziyaret
Iğdır 75. Yıl Anaokulu öğrencileri Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın kız yurdunu ziyaret etti.
Iğdır Haberleri
11 Haziran 2024 - 00:05
İlginizi Çekebilir