Ak Parti Iğdır Kadın Kolları Iğdır Halk Eğitim Merkezinde fligrafi ve dikiş kurslarının yılsonu sergileri gezdi.Ak Parti Iğdır Kadın Kolları Başkanı Av. Yasemin Mert Öztürk; “Ak Parti Iğdır Kadın Kolları Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte, Halk Eğitim Merkezinde fligrafi ve dikiş kurslarının yılsonu sergilerine ziyaret gerçekleştirdik. Bütün eserler birbirinden güzel, emek veren tüm kadınlarımızı yürekten tebrik ediyoruz” dedi.HATUN TOKA
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 29 Mayıs 2024 - 09:07
Ak Parti Iğdır Kadın Kolları Halk Eğitim Merkezi yılsonu sergisini gezdi
Ak Parti Iğdır Kadın Kolları Iğdır Halk Eğitim Merkezinde fligrafi ve dikiş kurslarının yılsonu sergileri gezdi.
Iğdır Haberleri
29 Mayıs 2024 - 09:07
İlginizi Çekebilir