Iğdır'da bulunan Şuşa Anaokulunda ‘Çocuk Oyunları Şenlikleri’ düzenlendi. Birbirinden renkli etkinliklerin yapıldığı şenlikte, çocuklar ile aileleri unutamayacakları bir gün yaşadı.Düzenlenen Okul Öncesi Şenliklerine Iğdır İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, öğrenci velileri ve Iğdırlı vatandaşlar katıldı.Şenlikte çocuklar, farklı yaratıcı etkinliklere katılarak hem eğlendi hem de yeni beceriler kazandı. Şenlik boyunca kurulan oyun alanları, yüz boyama aktiviteleri ve çeşitli atölyeler, çocukların ve ailelerin keyifli vakit geçirmesini sağladı.İBRAHİM SAVAN
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 10 Haziran 2024 - 09:40
Şuşa Anaokulunda 'Çocuk Oyunları Şenlikleri' coşku dolu geçti
Iğdır'da bulunan Şuşa Anaokulunda ‘Çocuk Oyunları Şenlikleri’ düzenlendi. Birbirinden renkli etkinliklerin yapıldığı şenlikte, çocuklar ile aileleri unutamayacakları bir gün yaşadı.
Iğdır Haberleri
10 Haziran 2024 - 09:40
İlginizi Çekebilir