Iğdır’da Kur’an kursları yararına hayır çarşısı açılışı yapıldı.Iğdır İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Iğdır Şubesi işbirliğinde geliri tefrişatı devam etmekte olan Kız Kur’an kursu ile dinî ve hayrî hizmetlerde kullanılmak üzere hayır çarşısı açıldı.Açılış Iğdır Valisi Ercan Turan, Diyanet İşleri Başkanlığı Zekat Hizmetleri Daire Başkanı Turgut Erhan, İl Müftüsü Zahit Demirel ve Iğdırlı vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşti.HATUN TOKA
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 20 Mayıs 2024 - 09:33
Kur'an kursları yararına hayır çarşısı açıldı
Iğdır’da Kur’an kursları yararına hayır çarşısı açılışı yapıldı.
Iğdır Haberleri
20 Mayıs 2024 - 09:33
İlginizi Çekebilir