Iğdır’da Türkiye Belediyeler Birliği üyelik seçimi heyecanı yaşandı.Türkiye Belediyeler Birliği üyelik seçimi Iğdır Belediye Başkanı Mehmet Nuri Güneş'in başkanlığında gerçekleşti.Toplantıya Iğdır Belediye Başkanı Güneş'in yanı sıra İlçe-Belde Belediye Başkanları ile Başkan Vekilleri ve meclis üyeleri katıldı. Yapılan gizli oylama sonucunda Hoşhaber Belediye Başkanı Osman Toka ve Halfeli Belediye Başkanı Yaşar Sarıtaş Türkiye Belediyeler Birliği asil üyeleri olarak seçilirken, Tuzluca Belediye Başkanı Ahmet Sait Sadrettin Türkan ise yedek üye olarak seçildi.HATUN TOKA
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 22 Mayıs 2024 - 08:57
Iğdır'da Türkiye Belediyeler Birliği üyelik seçimi
Iğdır’da Türkiye Belediyeler Birliği üyelik seçimi heyecanı yaşandı.
Iğdır Haberleri
22 Mayıs 2024 - 08:57