Iğdır’ın Aralık İlçesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından yılsonu sergisi yapıldı.Aralık İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında yapılan çalışmalar ile el sanatları ürünlerinden oluşan yılsonu sergisi, Aralık İlçe Kaymakamı Fatih Özcan, Kurum Amirleri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi. Halk Eğitim Merkezi “Yıl Sonu Sergisi” açılış programı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Açılış konuşmalarının ardından halk oyunları gösterisi ile devam etti.Aralık Kaymakamı Fatih Özcan ve beraberinde ilçe protokolü tarafından sergi açılışı gerçekleştirildi.Kaymakam Özcan, kursiyerler tarafından hazırlanan sergiyi gezerek kurs öğretmenleri ve kursiyerlerden bilgi alarak kursiyer, öğretmen ve idarecilere teşekkür etti.
Iğdır Haberleri
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 - 08:09
Aralık Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi
Iğdır’ın Aralık İlçesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından yılsonu sergisi yapıldı.
Iğdır Haberleri
11 Haziran 2024 - 08:09
İlginizi Çekebilir